про кафедру
наукова діяльність
студентам
абітурієнтам
новини та події

Студентам   /  Анкетування  

УВАГА! Здобувачам освітньо-професійної та освітньо-наукової програми «Теплогазопостачання і вентиляція» ступеня магістр!

З метою підвищення якості освіти, та подальшого удосконалення освітньої-професійної та освітньо-наукової програм «Теплогазопостачання і вентиляція» другого (магістерського) рівня, задля виявлення різних недоліків що стосуються навчання в академії та їх усунення, пропонуємо пройти анонімне опитування.

Заповнити анкету можна за посиланнями:

АНКЕТА здобувачів ступеня Магістр за освітньо-професійною програмою

АНКЕТА здобувачів ступеня Магістр за освітньо-науковою програмою

 

Ознайомитись з матреріалами про освітньо-професійну програму "Теплогазопостачання і вентиляція" для магістрів можна тут, або тут.

Обрати до свого навчального плану освітні компоненти (дисципліни) за вибором за цією освітньою програмою можна заповнивши електронну заяву.

Заява для складаня індивідуального навчального плана за ОПП ТГПіВ.

 

Ознайомитись з матреріалами про освітньо-наукову програму "Теплогазопостачання і вентиляція" для магістрів можна тут, або тут.

Обрати до свого навчального плану освітні компоненти (дисципліни) за вибором за цією освітньою програмою можна написавши заяву.

Завантажити заяву можна тут.

Заповнену та особисто підписану заяву надати в деканат ІГБЦІ, або відсканувати чи сфотографувати, та відправити на електронну пошту за адресою: igbci_st@ogasa.org.ua