про кафедру
наукова діяльність
студентам
абітурієнтам
новини та події

Про кафедру   /  Міжнародна діяльність  

Кафедра активно співпрацює з закордонними організаціями і фірмами що працюють в області теплогазопостачання, кондиціонування і вентиляції, такими як HERZ, DANFOSS, BOSCH, BUDERUS, VIESSMANN, VENTS, VAILLANT, та іншими. Результатом такої роботи з'явилися укладені договори про співпрацю з фірмами Villant (Німеччина) та Herz(Австрія). Відповідно до цих договорів лабораторії кафедри обладнані сучасною технікою, різного роду арматурою і приладами, а також лабораторними установками, на яких проводяться лабораторні роботи.

Різні форми співпраці з фірмами на прикладі 15-ти річного спілкування з фірмою HERZ наведені тут.

Технічний семінар фірми HERZ у Києві

Кафедра має намір надалі розширювати і продовжувати ці форми співпраці.

Новий етап розвитку лабораторного фонду кафедри настає з моменту перемоги академією в міжнародному конкурсі на покращення енергоефективності університетів. Цей проект МОН реалізує разом з Європейським інвестиційним банком та Північною екологічною фінансовою корпорацією. За участю співробітників кафедри розроблений проект термомодернізації ОДАБА, який зайняв в конкурсі 7 місце з 15. Загальна вартість термомодернізації ОДАБА склала 5.2 млн. євро. Закладені технічні рішення в проекті дозволяють не тільки знизити витрати академії на енергоспоживання а й значно поліпшити матеріально-технічну базу академії і кафедри в тому числі. З проектом по термомодернізації академії можна познайомитися тут.

 

Досвід використання сучасних технологій на кафедрі

Більш докладно про узагальнення досвіду використання сучасних інформаційних технологій в навчальному процесі інституту гідротехнічного будівництва та цивільної інженерії в тому числі і на кафедрі ТГПтаВ можна дізнатися тут.