про кафедру
наукова діяльність
студентам
абітурієнтам
новини та події

Новини та події

15-16 грудня 2021 р., в ОДАБА відбудеться ІV Міжнародна науково-технічна конференція «Актуальні проблеми енерго-ресурсозбереження та екології»
Докладніше ... +


05 квітня 2021 р. за участю адміністрації Академії, фірм Danfoss і ТЕПЛОЕНЕРГОНАЛАДКА, а також співробітників кафедри Теплогазопостачання і вентиляції завершена реконструкція лабораторії Теплопостачання. У лабораторії змонтований індивідуальний тепловий пункт (ІТП), що обслуговує систему опалення корпусу колишнього санітарно-технічного факультету. Модернізація лабораторії дозволяє програмувати роботу ІТП безпосередньо в лабораторії і дистанційно з використанням інтернет порталу ECL COMFORT 310 INTERNATIONAL фірми Danfoss. Це дозволить знизити енерговитрати на опалення будівлі до 30 відсотків. Портал дозволяє також здійснювати інжиніринг даної енергосистеми.
В лабораторії також змонтовані нові стенди фірми Danfoss.
Лабораторія буде використовуватися в навчальному процесі за освітніми програмами:
- «Теплогазопостачання та вентиляція» - спеціальність «Будівництво і цивільна інженерія»;
- «Енергетичний менеджмент і інжиніринг енергосистем» - спеціальність «Теплоенергетика»;
- На курсах по сертифікації енергетичної ефективності будівель.
Докладніше ...


26-28 лютого 2020 р., м. Київ. У ІІ Міжнародній виставці/фестивалі професіоналів кондиціювання, охолодження, вентиляції та очищення повітря, прийняли участь студенти гр. ТВ-409 Мельнічук А.В., Студзінська Г.О., Попов М.Ю., Андрейченко Д.О., на чолі з доцентом кафедри "Теплогазопостачання і вентиляція" Баришевим В.П.
Докладніше ...


7 лютого 2020 року в м. Боярка на підприємстві компанії ПрАТ «Вентиляційні системи» відбувся науково-практичний семінар «Актуальні питання розвитку вентиляційного обладнання промислового та побутового призначення. Вентиляція димовидалення. Гібридні системи вентиляції, клімату та опалення. Організація сучасного виробництва»
Докладніше ... +


З 23.09.2019 по 3.10.2019 на кафедрі теплогазопостачання і вентиляції проведено навчальний семінар з використання програмного комплексу ANSYS
Докладніше ... +


Екскурсія студентів спеціалізації ТГПіВ в учбове містечко РП-2 АТ "Одесагаз"
Докладніше ...


Екскурсія студентів в Житловий кооператив (ЖК) "Чудо-місто" і Технічний центр (ТЦ) "Кристал"
Докладніше ...


З 27 по 31 травня 2019 р., студенти інституту Гідротехнічного будівництва і цивільної інженерії (освітної програми "Теплогазопостачання і вентиляція") взяли участь в технічному семінарі компанії HERZ Україна в м. Київ.
Докладніше ...